Apie kompaniją

MENARD kompanija buvo įkurta 1959 metais Nagoya mieste, Japonijoje. Po Antrojo pasaulinio karo, sparčiai didėjo įvairių grožio produktų paklausa. MENARD kompanija atšventė savo penkiasdešimtąsias metines 2009 metais. Būdama viena didžiausių kompanijų Japonijoje, MENARD kompanija yra labai gerbiama ir ypač vertinama dėl savo aukštos kokybės produktų ir puikaus klientų aptarnavimo.

Nagoya, Japonija

 
 
 

5 žodžiai

  • Kultūra – grožis: gyvenimo ir kultūros kontekste. 
  • Mokslas – pažangiausios technologijos ir geriausi mokslininkai suvienija jėgas, kad atrastų kelius į tikrąjį grožį. 
  • Žmogiškumas – visi darbuotojai dirba dėl vieno tikslo – tikrojo grožio atskleidimo. 
  • Malonumas – įvertina socialines tikrojo grožio pasekmes ir padeda  atrasti malonų gyvenimo būdą. Japonijoje, MENARD kompanija atidarė MENARD meno muziejų, kuris sieja MENARD klientus su kultūra bei menu. Taip pat MENARD kompanijai priklauso ir Aoyama poilsiavietė, kurią supa Aoyama aukštikalnių nacionalinis parkas. Tai puiki vieta pailsėti.
  • Globalumas – grožio tinklas plečiamas visame pasaulyje.
 
 
 

Pavadinimas MENARD buvo paimtas iš  Graikų mitologijoje minimo vardo “Maenad” . MENARD kompanija siekia pateikti produktus visiems, kurie nori atskleisti savo tikrąjį grožį.

 
 
 

Vizija

“Ieškoti tikrojo grožio” yra MENARD kompanijos kredo. Tai nuoroda, kad grožis neturėtų būti vertinamas  tik išoriškai, o turėtų kilti iš žmogaus vidaus. Taip pat šis kredo nurodo aiškų sąryšį tarp žmogaus sveikatos ir natūralaus grožio. MENARD kompanija tiki penkiais raktiniais žodžiais: Kultūra, Mokslas, Globalumas, Malonumas ir Žmogiškumas. Ši kompanija pristato grožį kaip kai ką daugiau nei kosmetikos naudojimą. Puiki mokslinė ekspertizė bei eksperimentų atlikimas leidžia MENARD kompanijai atrasti paslaptis į tikrąjį grožį. MENARD kompanijoje visus vienija vienas tikslas – padėti kiekvienam atskleisti savo tikrąjį grožį. MENARD kompanijos rūpestis -  apmokyti visus pardavėjus, kad jų produktai būtų tinkamai pristatomi kiekvienam pirkėjui.

 
 
 

Produktų tobulinimas

MENARD kompanijai Japonijoje priklauso 100 mokslininkų, kurie turi akademinį pasirengimą skirtingose mokslo srityse. Jie kartu ieško naujų ir tobulina esamus ingredientus. MENARD laboratorijose buvo sukurta jau virš 1000 skirtingų kosmetikos produktų. Tačiau MENARD kompanija rūpinasi ir klientų mityba, tad taip pat gamina ir sveikus maisto produktus. 

 

Produktų kokybė

MENARD kosmetikos produktų gamykla Inazawa sugriežtino produktų kokybės kontrolę ir patobulino saugaus produktų pristatymo sistemą. Produktų kokybė tikrinama pažangiausių technologijų (atominės absorbcijos spektrofotometro, skysčių chromotografijos bei atbulinio osmoso membranos) pagalba. Inazawa gamykla gavo ISO9001 sertifikatą už kokybės kontrolės sistemą bei ISO14001 sertifikatą už tai, kad rūpinasi aplinkos apsauga ir kiek įmanoma mažina teršalų kiekį. 

 

 
 

Šiomis dienomis, MENARD kompanija turi savo padalinių Europoje, Šiaurės Amerikoje, Artimuosiuose Rytuose bei Azijoje. MENARD produkcija prekiauja net 22 šalys visame pasaulyje.