Klausimai ir atsakymai

 

MENARD kosmetikos produktai gaminami Japonijoje. Ar tai reiškia, kad jie labiau pritaikyti Azijos gyventojų odos tipams?

Ne. MENARD produktai kuriami, kad padėtų kovoti su tam tikromis problemomis, o ne pagal tam tikrus odos tipus. Produktai parduodami Lietuvoje, atitinka visas ES teisės aktų nuostatas.

 

Kaip žinoti, kurie MENARD produktai man labiausiai tiks?

MENARD turi platų produktų asortimentą, tinkantį daugeliui odos tipų. Kiekviena produktų linija turi unikalią formulę, padedančią kovoti su tam tikromis odos problemomis. Kvalifikuoti specialistai yra apmokomi, kad galėtų patarti klientams. Galite susisiekti su mumis (info@bfc.lt), atsakysime į Jums rūpimus klausimus.

 

Ar tiesa, kad EMBELLIR linija tinka tik vyresnėms moterims (vyrams)?

Ne. MENARD produktai neturi jokių amžiaus limitų. Klientai gali lengvai rasti jiems tinkantį produktą pagal savo odos tipą bei odos problemas, kurios jiems aktualios. 

 

 

Ar galima naudoti kelių rūšių serumus tuo pačiu metu? Ar jie panaikins vienas kito veikimą?

Ne. Kiekvienas MENARD serumas turi skirtingą funkciją, kad pašalintų tam tikras odos problemas. Taigi, jei klientas turi daugiau nei vieną odos problemą, jis tikrai gali naudoti serumus, iš skirtingų MENARD linijų, tuo pačiu metu.

 

Aš niekada nenaudoju akių kremo, nes galvoju, kad veido kremas veikia visą veidą (taigi ir akių zoną). Kodėl reikia naudoti ir akių kremą?

Taip yra todėl, kad jautriausia oda yra akių zonoje. Ji yra maždaug 1/3 veido odos storumo. Dėl šios priežasties, raukšlės lengvai susiformuoja aplink akis. Taip pat, jei yra sumažėjusi kraujo cirkuliacija akių zonoje, gali atsirasti maišeliai arba patamsėjimas apie paakius. Tinkamas kremas apie akis padeda kovoti su šiomis problemomis, nes veido kremas to padaryti negalėtų. Be to, veido kremas gali padidinti riebalų išsiskyrimą akių zonoje

 

Ar tiesa, kad saulė gali sukelti tiek daug problemų mūsų odai? Kaip išsirinkti tinkamą kremą nuo saulės? Kas yra SPF? Ir ar tiesa, kad didesni SPF skaičiai geriau veikia?

Taip. Neseniai atlikti eksperimentai rodo, kad apie 80% odos senėjimo atsiranda dėl saulės daromos žalos ir tik 20% yra genetiškai paveldima. Per didelis saulės spindulių kiekis sukelia dehidrataciją bei raukšlių, pigmentinių dėmių, suglebimo atsiradimą.

SPF reiškia Sun Protection Factor (Saulės Apsaugos Faktorius). Saulės kremai yra klasifikuojami pagal šį faktorių, kuris yra UVB apsaugos matmuo. Skaitinė išraiška paprasčiausiai nurodo, kiek ilgai tam tikras kremas leidžia būti saulėje, nepatiriant nudegimo. Pavyzdžiui, SPF 15 kremas leidžia žmogui būti 15 kartų ilgiau. Jeigu Jūsų oda nudega per 20 minučių, tai šis kremas pailgins nudegimo laiką iki 300 minučių. Taigi SPF 15 kremo užtenka daugumai žmonių, jų kasdieninėje veikloje. Tačiau, jeigu Jūs daugiau laiko leidžiate lauke vasaros metu, didesnio SPF kremai tinka labiau.

 

Ar tiesa, kad naudojant MENARD produktus, veido oda taip greitai neužsiteršia ir man nereikės taip dažnai kreiptis pas kosmetologą, kad atliktų veido valymo procedūrą?

Taip. Nuosekliai naudojant valymui skirtus produktus, suminkštėja viršutinis odos  epidermio sluoksnis, švelniai pašalinamos suragėjusios ląstelės, sumažėja veido odos poros. Taigi, oda išlieka švari ir atspari vidiniams ir išoriniams dirgikliams.

 

Ar tiesa, kad pastoviai naudojant aktyvias MENARD priemones, oda  prie jų pripras?  Ar po to  galėsiu naudoti kitų  kompanijų produktus?

Netiesa.  Menard kosmetikos priemonės (Embellir, Saranari, Fairlucent, Tsukika) pasižymi kaupiamuoju poveikiu, tačiau  nustojus naudoti šias priemones,  poveikis išlieka dar keletą mėnesių, priklausomai nuo to , kokį rezervą veikliųjų medžiagų sugeba sukaupti Jūsų oda. Nustojus naudoti šiuos produktus , oda vėl palaipsniui grįžta į pradinę padėtį.