Embilir.jpg

 

EMBELLIR

Prieš tai buvusioje Embellir linijoje buvo panaudoti 3 procesai gavę Nobelio premijas (Keramidai – Chemijos sritis, Talomerai – Medicinos sritis, Ląstelės valymas – Cheminė sritis), atnaujintoje linijoje papildomai panaudoti dar 4 (Grožio išraiškos metodiškumas – Fiziologijos sritis, Genų atstatymas – Chemijos sritis, Genų pakitimai – Medicinos sritis, Genų kopijavimas – Chemijos sritis).

Reishi SX ekstraktas dėl naujo išgavimo metodo dar veiksmingesnis, taip pat skvarba dar geresnė, nes buvo panaudota nauja technologija (DDS – drug delivery system). Reishi ekstraktas pernešamas kapsulėmis,  kurių viduje talpinamas Juodųjų bei Raudonųjų Reishi grybų ekstraktas.

Graži oda padeda moteriai jaustis patrauklesnei ir didžiuotis savimi.

Išvertus iš prancūzų kalbos Embellir reiškia ,,padaryti ką nors patrauklesne (iu)“. Šios linijos produktai padeda esant įvairioms odos problemoms. Dviejų tipų REISHI grybų (Raudonojo Reishi ir Juodojo Reishi) jėga apsaugo odos ląsteles nuo senėjimo ir grąžina odai jaunatvišką išvaizdą.

TECHNOLOGIJA

Odos emulsija – tai drėkinimo technologija, kuri atkartoja odos struktūrą, ir todėl lengvai prasiskverbia į gilesnius odos sluoksnius. Odos Emulsija sukuria puikų drėkinimo efektą.

Tinklinė kūno membrana – tai membrana, turinti tinklinę struktūrą, pagaminta iš ingredientų, panašių į ląstelės membraną. Ši membrana padengia odos paviršių ir palengvina kitų aktyvių ingredientų (pvz: Odos Emulsijos) prasiskverbimą į gilesnius odos sluoksnius.

 

PAGRINDINIAI INGREDIENTAI

Raudonojo Reishi ekstraktas

Juodojo Reishi ekstraktas

BRG-N (Bifido bakterijų fermentuotas skystis)

 

KVAPAI

Lengvas ir modernus originalių kvapų mišinys:

  • Oriental (Rytietiškas)

  • Natural (Natūralus)

 

Informacija apie Embellir produktus pasauliniame Menard tinklapyje:

https://www.menard-cosmetic.com/embellir/index.html

 
 

PRODUKTAI

 

 

DEKORATYVINĖ KOSMETIKA

 

EMBELLIR dekoratyvinė kosmetika padeda jūsų odai atrodyti jaunesnei ir gražesnei ne tik slėpdama tai, kas nepageidautina, bet ir sveikatindama odą – drėkindama, padėdama kovoti su odos senėjimu.