MENARD SPA ritualas

 

MENARD kompanija turi sukūrusi unikalų SPA ritualą. Lietuvoje šį ritualą atlieka tik specialiai apmokyti , kvalifikuoti specialistai.

Atpalaiduojanti ir stresą mažinanti programa prieš senėjimą - suteiks Jums daug jėgų ir malonių pojūčių. MENARD SPA ritualas paremtas SHIATSU  technika( Rytų medicina ),tai visuma masažinių judesių,  apjungiančių  akupresūrą, kuomet pirštų galiukais masažuojami biologiškai aktyvūs taškai, kurių poveikis siekia net pačius giliuosius audinius ir tuo būdu lyginamos raukšlelės ir  stangrinama veido ir dekoltė oda . Procedūra intensyvi , tačiau tuo pačiu ir raminanti. Vaistažolių kaukė pilingas,  minkština odą ir švelniai ir pašalina negyvas odos ląsteles;  granulės , kurių sudėtyje yra aviečių, jojobos, japoniškos rožės, ramunėlių, čiobrelių ekstraktai, drėkina, maitina odą ir suteikia jai elastingumo. Speciali MENARD sukurta paakių priežiūros technika, atstato drėgmę apie akis, šalina nuovargio žymes ir  pabrinkimą. Visos procedūros metu  naudojami šilti rankšluostukai, procedūros pabaigoje atliekamas specialus SHIATSU pirštų ir delnų masažas. Atpalaiduojamasis ir stresą mažinantis pečių masažas suteikia dar daugiau pojūčių ir malonumo. Po procedūros, klientas vaišinamas žolelių arbata.

Jau po pirmo apsilankymo, akivaizdžiai pastebimas odos stangrumas . Skaistesne odos spalva ir  ryškesniu  veido kontūru( liftingas), džiaugsitės nuo vienos iki kelių  savaičių.Procedūra taip pat rekomenduojama, pries svarbų renginį.

 

 Kur galima atlikti šią procedurą?