Pardavimai ir mokymai

 

Pardavimo sistema

BFC Kosmetika yra pagrindinis importuotojas ir MENARD kosmetikos distributorius Lietuvoje. BFC Kosmetika taip pat siūlo bendradarbiauti grožio specialistams, Sveikatos klinikoms, viešbučiams bei SPA centrams. Siūlome patrauklias bendradarbiavimo sąlygas. Lanksčios užsakymų ir pristatymų sąlygos yra prieinamos ir nedidelėms įmonėms bei individualiai dirbantiems specialistams periferinėse vietovėse. Jei norėtumėte sužinoti daugiau, prašome su mumis susisiekti jurate@bfc.ltinfo@bfc.lt .

Mes stengiamės, kad mūsų bendradarbiavimas būtų sėkmingas. Todėl siūlome nemokamus intensyvius mokymus bei seminarus, kurie padeda susipažinti su pačiais produktais, jų pardavimo technika. Grožio ir SPA centrai yra apmokomi MENARD patentuotos SPA ritualo technikos:

Unikalus   MENARD SPA ritualas, paremtas SHIATSU  technika( Rytų medicina ),tai visuma masažinių judesių,  apjungiančių  akupresūrą, kuomet pirštų galiukais masažuojami biologiškai aktyvūs taškai, kurių poveikis siekia net pačius giliuosius audinius ir tuo būdu lyginamos raukšlelės ir  stangrinama veido ir dekoltė oda . Procedūra intensyvi , tačiau tuo pačiu ir raminanti. Vaistažolių kaukė pilingas,  minkština odą ir švelniai ir pašalina negyvas odos ląsteles;  granulės , kurių sudėtyje yra aviečių, jojobos, japoniškos rožės, ramunėlių, čiobrelių ekstraktai, drėkina, maitina odą ir suteikia jai elastingumo. Speciali MENARD sukurta paakių priežiūros technika, atstato drėgmę apie akis, šalina nuovargio žymes ir  pabrinkimą. Visos procedūros metu  naudojami šilti rankšluostukai, procedūros pabaigoje atliekamas specialus SHIATSU pirštų ir delnų masažas. Atpalaiduojamasis ir stresą mažinantis pečių masažas suteikia dar daugiau pojūčių ir malonumo. Po procedūros, klientas vaišinamas žolelių arbata.

Jau po pirmo apsilankymo, akivaizdžiai pastebimas odos stangrumas . Skaistesne odos spalva ir  ryškesniu  veido kontūru( liftingas), džiaugsitės nuo vienos iki kelių  savaičių.

 

Pranašumai
 

MENARD kompanija turi labai gerą reputaciją viso pasaulio rinkoje. Moksliškai įrodyta, kad MENARD produktai yra efektyvūs ir padeda greitai pasiekti norimą rezultatą. Tam, kad  išvengtumėm konkurencijos , kiekviename regione yra ribojamos pardavimo vietos( grožio centrai ), parduodančios MENARD kosmetiką. Kadangi yra tik tam tikras skaičius vietų, kur galima įsigyti MENARD produkcijos, klientai grįžta pas tuos pačius pardavėjus ir taip yra užtikrinamas verslo tęstinumas. MENARD produktai yra tinkami daugumai odos tipų ir padeda kovoti su skirtingomis odos problemomis. Tai užtikrina pastovų klientų ratą. Dirbdami su MENARD kosmetika , būsite įvertinti savo klientų, igysite pasitikėjimo.